Medewerkers

Tracé Brussel bestaat uit vier teams. De drie thematische teams, Begeleiding Werkzoekenden,
Onderwijs- Arbeidsmarkt en Partnerwerking, worden ondersteund door het team Personeel &
Organisatie. De teams worden aangestuurd door de teamleiders, die samen met de directeur in
het directieteam zitten.

Antwerpselaan 26
1000 Brussel
Tel. 02/511 99 72
Fax 02/511 98 27
Plan

 

Steef CORIJN

Steef CORIJN
Directeur
Tel. 02/412 02 80
steef.corijn@tracebrussel.be

 

TEAM Begeleiding werkzoekenden

Anne Bogaert
Anne BOGAERT
Teamleider 
Tel. 02/526 20 84
anne.bogaert@tracebrussel.be
 
   
Khadija Barriche
Khadija BARRICHE
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/289 00 90
khadija.barriche@tracebrussel.be
Aicha BOUHARRAS
Aicha BOUHARRAS
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/526 20 80
Aicha.Bouharras@tracebrussel.be
Arafa Chanfouh
Arafa CHANFOUH
Stafmedewerker Informatie en Arbeidsbemiddeling
Tel. 02/289 00 90
arafa.chanfouh@tracebrussel.be
Fien Geirnaert
Fien GEIRNAERT
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/289 00 92
fien.geirnaert@tracebrussel.be
Henry Kawuma
Henry KAWUMA
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/289 00 94
henry.kawuma@tracebrussel.be
Mijean ROCHUS
Mijean ROCHUS
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/235 27 43
mijean.rochus@tracebrussel.be
Heidi Rousseeuw
Heidi ROUSSEEUW
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/289 00 90
heidi.rousseeuw@tracebrussel.be
Jean-Baptiste Siborurema
Jean Baptiste SIBORUREMA
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/526 20 85
jean.baptiste.siborurema@tracebrussel.be
Sabine Van Tichelt
Sabine van TICHELT
Stafmedewerkster Begeleiding Werkzoekenden
Tel. 02/289 00 96
sabine.vantichelt@tracebrussel.be
Annelies Vestraets
Annelies VESTRAETS
Consulente Werkwinkel
Tel. 02/289 00 90
Annelies.Vestraets@tracebrussel.be
Milan Vranckx
Milan VRANCKX
Consulent Werkwinkel
Tel. 02/235 27 44
milan.vranckx@tracebrussel.be
 

 

TEAM Onderwijs-arbeidsmarkt

Thomas PAUWELS
Thomas PAUWELS
Teamleider 
Tel. 02/235 27 45  
       0484/92 04 12
thomas.pauwels@tracebrussel.be
   
Marjan BUSEYNE
Marjan BUSEYNE
Educatief medewerkster 
Tel. 02/235 27 47
      0486/17 26 86
marjan.buseyne@tracebrussel.be
Kylie Heylens
Kylie HEYLENS
Educatief medewerker
Tel. 0486/04 31 65
kylie.heylens@tracebrussel.be
Natasja Lammens
Natasja LAMMENS
Werkgeversconsulente duaal leren
Tel. 0487/51 77 78
natasja.lammens@tracebrussel.be
Nele Martens
Nele MARTENS
Projectmedewerker
Tel. 02/235 27 49
       0484/80 91 73
Nele.Martens@tracebrussel.be
Kamran RAES
Kamran RAES
Educatief medewerker
Tel. 02/235 27 52
kamran.raes@tracebrussel.be
Vincent VERRYDT
Vincent VERRYDT
Stafmedewerker
Tel. 02/235 27 50
vincent.verrydt@tracebrussel.be
   

 

TEAM Partnerwerking

Tom BOEL
Tom BOEL
Teamleider 
Tel. 02/412 02 87
       0487/52 97 80
tom.boel@tracebrussel.be
   
Alev AKIN
Alev AKIN
Stafmedewerkster Competentieversterking
Tel. 02/412 02 85
alev.akin@tracebrussel.be
Marja ALAERTS
Marja ALAERTS
Stafmedewerkster
Tel. 02/412 02 83
marja.alaerts@tracebrussel.be
Ester BERTRAND
Ester BERTRAND
Stafmedewerkster
Tel. 02/511 99 72
ester.bertrand@tracebrussel.be
Geert DESMET
Geert DESMET
Stafmedewerker
Tel. 02/511 99 72
geert.desmet@tracebrussel.be
Greet KEULEERS
Greet KEULEERS
Stafmedewerkster
Tel. 02/511 99 72
greet.keuleers@tracebrussel.be
Christa MATTHYS
Christa MATTHYS
Stafmedewerkster
Tel. 02/511 99 72
christa.matthys@tracebrussel.be
Melina MERTENS
Melina MERTENS
Educatief medewerkster
Tel. 0486/75 41 96
melina.mertens@tracebrussel.be
   

 

TEAM Personeel en Organisatie

Kadija ABOULAIZ
Kadija ABOULAIZ
Office Manager
Tel. 02/412 02 82
kadija.aboulaiz@tracebrussel.be
Khadija Boulahrir
Khadija BOULAHRIR
Administratief medewerkster
Tel. 02/511 99 72
khadija.boulahrir@tracebrussel.be
Maha DOULFOUKAR
Maha DOULFOUKAR
Medewerkster Administratie en Boekhouding
Tel. 02/511 99 72
maha.doulfoukar@tracebrussel.be
Lien Robin
Lien ROBIN
Medewerkster Administratie
Tel. 02/526 20 80
lien.robin@tracebrussel.be
Hari Shrestha
Hari SHRESTHA
Medewerker 
Administratie en Logistiek
Tel. 02/412 02 81
hari.shrestha@tracebrussel.be
Kim VANDENBROUCKE
Kim VANDENBROUCKE
Stafmedewerkster
Communicatie
Tel. 02/226 02 92
kim.vandenbroucke@tracebrussel.be
Ellen WINDEY
Ellen WINDEY
Stafmedewerkster Organisatie-ontwikkeling
Tel. 02 511 99 72
ellen.windey@tracebrussel.be